Osteopathy for Adults

אוסטאופתיה למבוגרים

אם אתם סובלים מפריצת דיסק, מכאבי מפרקים או ממיגרנה, אוסטאופתיה יכולה להוות עבורכם פתרון יעיל במיוחד!
טיפולי אוסטאופתיה יאפשרו לכם להיפטר מהכאבים ללא צורך בניתוח, ולחזור במהירות לתפקוד יומיומי

כל כאב, וודאי אם הוא מתמשך וחזק, פוגע באיכות החיים ובמקרים רבים גם בתפקוד היום-יומי התקין. 17% מהאנשים בישראל סובלים מכאב כרוני, ואם גם אתם חלק מהסטטיסטיקה וסובלים מפריצת דיסק, כאב בגב, כאבים בצוואר, בברך, בכתף, או אפילו ממיגרנה – אין סיבה שתשלימו עם הכאב.

באמצעות טיפולי אוסטאופתיה קצרים וממוקדים תוכלו להיפטר מהכאב ללא צורך בניתוח, לחזור במהירות לשגרה ולזכות באיכות חיים.

אוסטאופט מטפל

איך זה עובד?

באמצעות האבחון והטיפול האוסטאופתי, אני לומד להכיר את שורש הבעיה אצל כל מטופל, לגלות את מקור הכאב ולהתאים לכל אחד את הטיפול הנכון.

  • שלב האבחון – כולל מגוון בדיקות גופניות ניורולוגיות ואורתופדיות, תשאול בנוגע להיסטוריה הרפואית של המטופל, עיון בתוצאות של בדיקות (אם יש), תשאול על אורח חיים וכן הלאה.
  • בניית תכנית טיפול – בסיום האבחון נבנית תכנית הטיפול הייעודית לכל מטופל. ברוב המקרים התוכנית כוללת 2 עד 5 מפגשים בני 20 דקות כל אחד (בטווח של מספר ימים).
  • שלב הטיפול – הטיפול עצמו מבוצע באמצעות מגע ידני, ובמהלכו מופעלות מניפולציות עדינות על הגוף, השרירים, העצמות והרקמות כדי לשחרור חסימות ולהפחית את הכאב. במהלך הטיפול, אני אסביר כיצד להימנע מחזרת הכאב באמצעות שינויים באורח החיים, הפעלת הגוף בצורה נכונה, תרגילים, מתיחות וכד’. בנוסף אסביר על המשך טיפול ועל תהליך ההחלמה.

באילו מצבים אנחנו מטפלים באמצעות אוסטאופתיה?

  • כאבי גב וצוואר – תחום האוסטאופתיה מטפל בהצלחה כבר מעל ל-100 שנים בבעיות גב וצוואר. הטיפול האוסטאופתי, בו נעשה שימוש בטכניקות עדינות ומותאמות אישית באופן מדויק, מוריד את העומס על הגב והצוואר ומסלק את הכאב, משפר את תפקוד עמוד השדרה, מקצר את תקופת ההחלמה של המטופלים ומאפשר להם לעמוד על הרגליים ולחזור לאיכות חייהם מהר יותר.
  • פריצת דיסק – כדי לטפל בפריצת דיסק או בלט דיסק נשתמש בטכניקות ידניות עדינות כדי לתקן את התפקוד המכני של הגב. בנוסף, על מנת להוריד את הבצקת ייתכן שנמליץ על מנוחה, קומפרסים, משחות, כדורים נוגדי דלקת וחגורה לתמיכה בגב התחתון. טיפול אוסטאופתי מקצר את תקופת ההחלמה אחרי פריצת דיסק או בלט דיסק ומאפשר למטופלים לחזור לתפקוד מלא מהר יותר ללא ניתוח או כל התערבות פולשנית.
  • אישיאס (סיאטיקה) – במקרים רבים ממליצים הרופאים על ניתוח לטיפול באישיאס / סיאטיקה, אך ניתוח צריך להיות האופציה האחרונה לטיפול מכיוון שהוא עלול להוביל לסיבוכים כגון דימום, זיהומים ולעיתים אפילו שיתוק. לכן לפני שפונים לאופציית הניתוח כדאי למצות את כל האפשרויות שאינן חודרניות, כמו טיפול אוסטאופתי. טיפול אוסטאופתי עשוי לסייע לסובלים מאישיאס / סיאטיקה ללא ניתוח או כל פעולה חודרנית אחרת, משפר את איכות חייו של המטופל ומחזיר אותו במהרה לתפקוד מלא.
  • מיגרנה וכאבי ראש חזקים – אפשר וכדאי לפתור כאבי ראש חזקים על ידי טיפול אוסטאופתי עדין, לא פולשני וללא כל שימוש בתרופות. כשתגיעו אלינו לטיפול בכאבי הראש שלכם אנו נאבחן את הסיבה לכאבים באמצעות בדיקה גופנית יסודית כדי שנוכל לטפל בבעיה מהשורש, נפחית את המתח בשרירי הצוואר ואת הגירוי העצבי, ונשפר את זרימת הדם לגולגולת. בנוסף נמליץ לכם על תרגילים, יציבה נכונה, מתיחות ושיפור סביבת העבודה שלכם כדי שתוכלו למנוע כאבי ראש עתידיים.
  • כאבי ברכיים – כדי לטפל בכאבים בברכיים אנו משתמשים בטכניקות ידניות עדינות כדי למצוא את מקור הכאב, לאבחן את הבעיה ולטפל בה באופן מדויק ויעיל ללא תרופות או זריקות.
  • כאב בכתף – בטיפול אוסטאופתי אנחנו מטפלים בכאבים בכתף באמצעות שחרור ידני של השרירים סביבה, חיזוק והגמשת השרירים בשימוש בטכניקות ידניות עדינות, ובכך מחזירים לכתף את טווח התנועה ומקלים על הכאב
  • כאבים בגב בהיריון – שיטת האוסטאופתיה העדינה והבטוחה עבור האם והתינוק מאפשרת לטפל גם בנשים בהיריון, ולהקל על כאבים ואי נוחות הנוצרים במהלך ההיריון ואף לאחר הלידה (כתוצאה מיציבה בהנקה, הרמת תינוק או חפצים כבדים כגון כיסא תינוק לרכב). הטכניקות בהן נשתמש על אישה בהיריון נבחרות בקפידה ובהתאמה אישית לכל מטופלת, ומסייעות לגופה להתיישר ולהתמודד בנוחות ובקלות מול התופעות המגיעות עם התקדמות ההיריון.

האמנם אוסטאופתיה עובדת? מטופלים מספרים

אבי – בן 54, עשה 3 ניתוחים לפריצת דיסק

עבר שלושה ניתוחי גב לפריצת דיסק ושתי השתלות קיבועים בגב תחתון, שלא עזרו. הגיע למצב של ממש כיסא גלגלים שהרגליים לא יכלו ללכת. הוא פנה אלינו ואוסטאופתיה עזרה לו. היום משחק כדורסל וסקי מים ללא כאב.

דן – בן 38, פריצת דיסק בגב עם סיאטיקה

סבל מכאבי גב אקוטי, סיאטיקה (הקרנה לרגל) וגרירת רגל בעקבות פריצת דיסק בגב. הרופאים המליצו על ניתוח. תוך 4 טיפולים אוסטאופתים, הוא מרגיש שיפור משמעותי בכאב ותיפקוד.

אלי מזרחי – בן 72, בלט דיסק וסיאטיקה
אוסטאופתיה פתרה בעיות של בלט דיסק וניוון דיסק.

ליאור – בן 32, פריצת דיסק סיאטיקה

עשה צריבת דיסק שלא עזרה לו; מצא המענה באוסטאופתיה.

חיים בגיו – פריצת דיסק וסיאטיקה

חיים (ד”ר לביולוגיה) סובל מפריצת דיסק וסיאטיקה עם חולשה ברגל. תוך 3 טיפולים אוסטאופתים הוא מרגיש שינוי דרסטי בכאב ובתיפקוד של הגב.

נירה – פריצת דיסק

נירה סבלה מפריצת דיסק, עברה ניתוח. אחרי פרק זמן קצר הכאבים חזרו. היא החליטה לנסות טיפול אוסטאופתי. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתיים היא כבר לא מרגישה כאב וחזרה לתיפקוד מלא.

אביבה – בת 80, ספיינל סטנוזיס

סבלה מספיינל סטנוזיס (שינויים ארטרוטים בגב). רופאים המליצו על ניתוח. היא החליטה לעשות אוסטאופתיה. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים, הרגישה הרבה יותר טוב, ויכלה ללכת בלי כאב.

רוני – בן 49, כאבי ברכיים עם פגיעה למניסקוס ושינויים ארטרוטים מספר

כלי נגישות

Call Now Buttonחייגו לשנן שר אוסטאופת