סיאטיקה בהריון

סיאטיקה בהריון - יש טיפול, טבעי ויעיל!

אוסטאופתיה בהריון: הפתרון לכאבי גב וסיאטיקה בהריון ללא תרופות

כאבי גב סיאטיקה בהריון סיאטיקה בהריון וכאבי גב תחתון בהריון ניתנים לטיפול, גם ללא תרופות וכשלא מומלץ השימוש בתרופות. הריון הוא ללא ספק מרגש, תקופה של שינוי, אבל לא מעט נשים, דווקא בתקופה המיוחדת הזו, חוות כאבים בגב התחתון. לכן, זה בדיוק הזמן שתכירו – טיפול אוסטאופתי: טיפול ידני עדין באמצעות מגע, המספק פתרון לכאבי גב וסיאטיקה לנשים בזמן ההריון.

הידעת?

כ- 70-50% מהנשים ההרות חוות כאבי גב במהלך ההריון.

עבור נשים שסבלו מעודף משקל ונשים שסבלו מכאבי גב לפני ההריון – הסיכוי לכאב אפילו גבוה יותר. אבל, יש גם חדשות טובות: כבר שנים רבות, משתמשים אוסטאופתים בכישוריהם כדי להקל על הכאבים הנובעים מן השינויים במשקל הגוף וביציבה, במהלך ההריון וגם לאחר מכן.

טיפולי סיאטיקה, הקלה ומניעת כאבי גב תחתון בהריון מטופלות שכבר עברו טיפול אוסטאופתי אצל שנן שר, משתפות וממליצות:

קסם בהריון: כאבי גב סיאטיקה כאבי צוואר ובצקת ברגלים

קסם בת 25 בהריון עם תאומים. התחילה לחוות כאבים גב ובצוואר ונפיחות (בצקת) ברגלים. תוך 3 טיפולים הכאב והבצקת הרבה יותר טוב.

יעל כאבי גב סיאטיקה בהריון

יעל בת 30 בחודש 6 להריונה סבלה מכאבים חזקים בגב תחתון עם סיאטיקה וקושי ללכת. אחרי 3 טיפולים, אוסטאופתיה פתרה הכאב

איריס סיאטיקה בהריון

איריס בת 39 מחודש 7 להריונה כאבים בגב קושי לשון וללכת אחרי 3 טיפולים אוסטאופתים מתפקדת רגיל

הדרה – כאבי גב בהריון

הדרה בת 32 בהריון לא רצתה תרופות. אוסטאופתיה נתנה לה מענה לכאב בגב סיאטיקה

מה גורם לכאבי גב עם סיאטיקה בהריון?

1. שינויים ביציבה – ככל שהעובר גדל, משקלו גורם לשינויים במרכז הכובד וביציבה. הגב נאלץ להתאמץ כדי לתמוך במשקל הנוסף וכדי לשמור על זקיפות, ומאמץ זה עלול לגרום לכאבים ולמחושים שונים בגב, בצוואר, בזרועות וברגליים.


2. הורמונים – במהלך ההריון הגוף מפריש הורמון הנקרא “רלקסין”. הפרשת ההורמון גורמת לרפיסות של הרצועות באזור אגן הירכיים ולגמישות רבה יותר של המפרקים, כהכנה לקראת תהליך הלידה. שינויים אלו ברצועות ובמפרקים עלולים לפגוע ביכולת הנורמלית של הגב לתמוך בגוף.


3. מתח – למתח פסיכולוגי במהלך ההריון יש השפעה על כאבי גב תחתון.


4. היסטוריה קודמת של כאבי גב – לאישה שסבלה מכאבי גב בטרם הריון עלולה להיות חולשה בגב, ולכן ייתכן שתהיה מועדת לכאבים בזמן ההריון – זמן שבו הגוף עובר שינויים ונאלץ להתמודד עם הכבדה נוספת על הגב.


5. ליקויים ביציבה בחיי היומיומית – יציבה מרושלת, עמידה ממושכת וטכניקות שגויות של הרמה ושל כפיפה עלולים לגרום לכאבים בגב התחתון או להעצים אותם.


סימפטומים נפוצים – סיאטיקה בהריון:


הסימפטומים הנפוצים לסיאטיקה בהריון כוללים: כאב בצד אחד של הגוף, עם או ללא כאב בגב עצמו, כאב עמום או חד – ולעיתים אף כאבים חדים מאוד. כאבי גב, חוסר תחושה, עקצוצים (נימול), חולשה או קושי בהליכה או עמידה, עלולים אף הם להעיד על סיאטיקה.
ממש כשמה, כך גם מקורה של הסיאטיקה בעצב הסיאטי, העצב הארוך ביותר בגוף האדם – עצב המתחיל מהעמוד השידרה, מאזור חוליות לבראלית 4 +5 והסקרום, עובר דרך הישבן לחלקם האחורי של הירך והשוק, ומגיע עד קצות האצבעות. פגיעה בעצב, גם אם מדובר בעומס זמני וטבעי כמו הריון, עלולה לגרום לכאב ולקושי בתפקוד היומיומי.

אוסטאופתיה בהריון: טיפול בטוח שאינו פולשני, וללא תרופות

אוסטאופתיה נוקטת בגישה ההוליסטית, מסתכלת על התמונה הגדולה יותר, בוחנת את הגוף כולו – מכף רגל ועד ראש, ומציעה טיפול יעיל בשורש הבעיה, ולא רק להעלמת הסימפטומים. כידוע, לחץ באזור אחד עלול ליצור אפקט דומינו המשפיע על אזורים אחרים בגוף: צוואר מתוח לדוגמא, עלול לגרום לכאב בגב העליון, הממשיך עם העצב הסיאטי אל עבר הגב התחתון. אגן שצורתו השתנתה כחלק מההריון, עלול לגרום לכאב כתוצאה מהמאמץ של השרירים והמפרקים שסביבו ועוד.

אוסטאופתיה בהריון כוללת טכניקות עדינות וממוקדות לטיפול במקור הבעיה ובכאבים השונים. מטרתה היא להפיג מתחים, להחזיר את האיזון ולקדם את התפקוד המיטבי של הגוף. אוסטאופתיה בהריון אינה כוללת תרופות או תהליך פולשני – מטיפול לטיפול תחוו תחושה נינוחה והקלה בכאבים.

עוד על כאבי גב תחתון בהריון

טיפול אוסטאופתי מקל על כאבי גב תחתון בהריון כמו גם על כאבים הנובעים מגדילת העובר וכאבים הנובעים מהשינויים המתרחשים בגופה של האם. לאחר אבחון יסודי, האוסטאופת יעבוד בטכניקה עדינה ומדויקת, במטרה להפחית את הכאב ואף לסלק אותו לגמרי. שחרור המגבלות המכניות, הפחתת הכיווץ בשריר, ריכוך הרצועות והתמיכה בהן, עם התמקדות בסוג הכאב והבעיה, הן רק מספר דוגמאות לדרכים הרבות, בהן הטיפול האוסטאופתי יכול להשיב את השריר, הגיד או המפרק לתפקודם המלא והתקין.

בנוסף לכאבים בגב התחתון, האוסטאופת יכול להקל על כאבים בישבן, במפשעה או ברגל (סיאטיקה), כאבי צוואר וכתפיים, כאבים באגן הירכיים, כאבים בחזה, בצלעות ובמרכז הגב, כאב בפרק כף היד, סימפיזיוליזיס בהריון ועוד.

שנן שר, מומחה לאוסטאופתיה. כי לגוף שלך מגיע יותר…

אנחנו, שנן שר וצוות המרפאה מאמינים כי הריון היא תקופה מופלאה, בה מגיע לך את הטוב ביותר. סיאטיקה בהריון מופיעה באופן שונה אצל המטופלות השונות – ואנחנו מציעים טיפול אוסטאופתי במגע ידני עדין ובהתאמה אישית לכל מטופלת, שמטרתו היא להבטיח את התפקוד החיוני שלך, להקל ולמנוע כאבי גב תחתון בהריון ובכלל. נעשה כל שביכולתנו כדי למצוא את הטכניקה העדינה והמתאימה ביותר עבורך, כדי שתוכלי לתפקד במהלך ההריון, ללא אי נוחות או כאב.

כלי נגישות

חייגו כאן לשנן שר אוסטאופת
×