מה זה אוסטאופתיה 2018-06-12T07:55:21+00:00

מהי אוסטאופתיה  ?

טיפול אוסטאופתי כאבי גב

איך אוסטאופתיה פותרת בעיות של השלד בשורש ויכול למונעת צורך לניתוח. רפואה אוסטאופתית הנה רפואה משולבת, מוכרת ונפוצה במערב אירופה ובארה"ב. והיא הוכיחה את יעילותה בטיפול בבעיות כמו: פריצת דיסק, כאבי גב, צוואר ושאר המפרקים. מטרת הטיפול האוסטאופתי היא סילוק כאבים עכשוויים, מניעת התקפי כאב עתידיים, ובנוסף מניעת הישנות הכאב. סדרת טיפולים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה, מחזיר הפציינט לתפקוד היומיומי ולמעגל העבודה ולכן, לשיפור לאיכות החיים .

דוגמה של טיפול אוסטאופתי לבעיית גב

אוסטאופתיה תינוקות תל אביב
למידע על טיפול אוסטאופתיה מיוחד לתינוקות ללחוץ כאן

פציינטים מהמרכז הישראלי לאוסטאופתיה שעברו טיפול מספרים…

אבי בן 54 עשה 3 ניתוחים לפריצת דיסק

עבר שלושה ניתוחי גב לפריצת דיסק ושתי השתלות קיבועים בגב תחתון. שלא עזרו. הגיע למצב של ממש כיסא גלגלים שהרגליים לא יכולו ללכת. הוא פנה אלינו ואוסטאופתיה עזרה לו. היום משחק כדורסל וסקי מים ללא כאב

דן -בן 38 פריצת דיסק בגב עם סיאטיקה

דן סבל מכאבי גב אקוטי, סיאטיקה (הקרנה לרגל) וגרירת רגל בעקבות פריצת דיסק בגב. הרופאים המליצו על ניתוח. תוך 4 טיפולים אוסטאופתים, הוא מרגיש שיפור משמעותי בכאב ותיפקוד.

אלי מזרחי – בן 72 – בלט דיסק וסיאטיקה

אלי מזרחי מספר: אוסטאופתיה פתרה בעיתו של בלט דיסק וניוון דיסק.

ליאור פריצת דיסק סיאטיקה

ליאור בן 32: פריצת דיסק עם סיאטיקה , עשה צריבת דיסק שלא עזרה לו; מצא המענה באוסטאופתיה.

חיים בגיו – פריצת דיסק וסיאטיקה

חיים (ד"ר לביולוגיה) סובל מפריצת דיסק וסיאטיקה עם חולשה ברגל. תוך 3 טיפולים אוסטאופתים הוא מרגיש שנוי דרסטי בכאב ותיפקוד של הגב.

נירה-פריצת-דיסק

נירה סבלה מפריצת דיסק: עברה ניתוח. אחרי פרק זמן קצר הכאבים חוזרו. היא החליטה לנסות טיפול האוסטאופתי. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתיים היא כבר לא מרגישה כאב וחזרה לתיפקוד מלא.

אביבה בת 80 – ספיינל סטנוזיס

פציינטית בת 80 שסבלה מספיינל סטנוזיס (שינויים ארטרוטים בגב). רופאים המליצו על ניתוח. היא החליטה לעשות אוסטאופתיה. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים, הרגישה הרבה יותר טוב, ויוכלה ללכת בלי כאב.

רוני-כאבי-ברכיים

רוני בן 49 עם פגיעה למניסקוס ושינויים ארטרוטים מספר

מהי אוסטיאופתיה?

אוסטאופתיה, רמת ההשכלה

האם ידעתם שאין לימודי תואר באוסטאופתיה בארץ? לכן, המטפלים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה הם שניים מתוך 20 אוסטאופתים בעלי תואר, מחו"ל. לכן, אולי לא שמעתם על המקצוע ועל הטיפול היעיל, המקצועי, והעדין שמקבלים אצל אוסטאופתים בעלי תואר ובעלי ניסיון רב. כתוצאה מכמות קטנה ולא מספקת של אוסטאופתים בארץ (כי אין למצוא לימודים אקדמיים אלו בארץ), הרבה אנשים מסתובבים בין רופאים, לא מוצאים מענה לכאבים שלהם, סובלים יותר ולפעמים נכנסים למעגל של כאב כרוני. בסוף מגיעים אלינו ושואלים,"למה אף אחד לא סיפר לי עליכם?"

המטפלים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה בעלי תואר במדעי האוסטאופתיה (מלונדון)
, אותו קיבלו לאחר 4 שנות לימוד מלאות. יש לאוסטאופתים אצלנו ניסיון רב ומומחיות המאפשרת להם לבנות עבור כל מטופל את תכנית הטיפול המתאימה לו, ומאפשרת להם לטפל בהצלחה רבה בבעיות אורטופדיות הקשורות למבנה הגוף והיציבה (מערכת השרירים והעצמות והשלד). הטיפול האוסטאופתי, המקצועי, והמסור שתקבלו במרפאתנו, מחזיר אותך, המטופל, לאיכות החיים הטובה שאליה אתה רגיל ועוזר לך במניעת חזרת הכאב. האוסטאופתים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה קיבלו התואר מה British School of Osteopathy.

מה מיוחד ברפואה אוסטאופתית?

הטיפול האוסטאופתי, כולל בעיקר שימוש בטכניקות ידניות עדינות, והוא משתמש בשיטת אבחון הדומה לבדיקה רפואית קונבנציונאלית. אלא שבשונה מן הבדיקה הקונבנציונאלית, הדיאגנוזה האוסטאופתית מקדישה תשומת לב ממוקדת, להערכת היציבה, והמערכת השרירים והעצמות של המטופל. בשעת הבדיקה בוחן האוסטאופת את מכלול היחסים הדינאמיים בין חלקיה השונים של מערכת השרירים והעצמות, ולא רק את המפרקים לבדם. האוסטאופת מטפל הן בכאב והן באזורים הקשורים אליו. בדרך זו ניתן להגיע לשורש הבעיה המכאנית ולמנוע את הישנות הכאב.

אוסטאופתיה לתינוקות

לקביעת תור עכשיו

תל אביב: מרפאה ברמת אביב
03-641-0110
ירושלים: מרכז רפואי ירושלים
02-566-9173

תתקשרו למרפאה