כאבי ראש חזקים

אוסטאופתיה פותרת כאבי ראש חזקים ומיגרנה ללא תרופות

כאבי ראש חזקים הן בעיה רפואית שכיחה מאוד. כאבי ראש קשים יכולים להתיש את הסובל מהם ולהשפיע לרעה על אורח חייו. בגלל כאבי ראש חזקים, יש אנשים שאינם מסוגלים לתפקד בסביבתם היומיומית, ויש הנאלצים אפילו להחליף את מקום עבודתם.אוסטאופתיה מטפלת בַּגורם לכאבי הראש חזקים על ידי אבחון וטיפול במגבלה ובחוסר התנועה בצוואר.

מצב של סבל כתוצאה מכאבי ראש חזקים אינו נורמאלי ואין אנו צריכים “ללמוד לחיות עם זה”.
כאבי ראש בתחילת ההריון הוא מאוד שכיח אצל נשים בהריון.
האוסטאופתיה מציעה מרפא לכאבי ראש חזקים
בדרך בלתי פולשנית, עדינה וללא שימוש בתרופות

כאבי ראש חזקים: הטיפול האוסטאופתי

האוסטאופת ישתמש במגוון של טכניקות ידניות כדי לשפר את יכולת התנועה של המפרקים (בעיקר בעמוד השדרה הצווארי). הטיפול מפחית את המתח השרירים בצוואר ומפחית את הגירוי העצבי.
האוסטאופת מונע כאבי ראש עתידיים על ידי מתן המלצות ביחס ליציבה, לתרגילים ולמתיחוֹת.

ניתן לפתור כאבי ראש, ע”י טיפול אוסטאופתיה.

ולקיחת משככי כאבים למיניהם באופן קבוע אינה אלטרנטיבה מומלצת. לחלקם המרבי של האנשים הסובלים מכאבי ראש ישנו חוסר איזון או סובלקסציה בחוליות הצוואר. רובם של הסובלים מכאבי ראש יתלוננו גם על כאבים או נוקשות בצוואר.

הסוג השכיח ביותר של כאבי ראש חזקים: אוסטאופתיה משחררת כאבי ראש ללא תרופות חזקות. אלפי פציינטים קבלו מענה עם טיפול אוסטאופתי הוא כאב שמקורו במתח, ונובע מן הצוואר. כאבים מסוג זה נגרמים לא אחת כתוצאה מלחץ, מיציבה לקויה הוא מפגיעת “הצלפה”. שעות מרובות של ישיבה מול מחשב או של עמידה מאחורי דלפק עלולות לגרום לכאבי ראש חוזרים ונשנים.

האוסטיאופתים מיומנים להבחין בין כאבי ראש שמקורם בסיבות יומיומיות ובין כאבי ראש שמקורם בפתולוגיה קשה. האוסטאופת יבחן תחילה את תנוחת החולה בעת ישיבה ובעמידה, שכן יציבה לקויה יכולה להיות גורם לכאבי ראש.

כאב ראש “לוחץ” (tension headache) הינו כאב ראש השכיח אף יותר ממיגרנה. כאב ראש זה נגרם ככל הנראה ממתח בשרירי הקרקפת. הכאב הוא לרוב קבוע בעוצמתו, לא ממוקם, דו- צדדי, לרוב לוחץ, ואינו מלווה בהפרעות אחרות כמו: הקאות או הפרעות ראייה.

כאב זה מופיע בשתי צורות: ההתקפי והכרוני, כאשר בסוג הראשון הכאב נמשך מספר שעות עד ימים ובשני- הכאב קבוע ומתמשך באופן יומיומי. לעיתים כאב ראש מסוג זה מופיע גם אצל חולי עם מיגרנה ואז מדובר על כאב ראש מעורב.

המנגנון של כאב ראש הנובעים ממתח

במקרים של כאבי ראש, נמצא לא אחת מתח שרירי מוגבר בבסיס הגולגולת, עם כאב מקומי המוקרן אל אזור המצח והעיניים. השרירים המכווצים ויכולת התנועה המוגבלת של המפרקים בחלק העליון של הצוואר (כתוצאה מיציבה לקויה, לחץ, פגיעה וכיו”ב) תורמים לצמצום יכולת התנועה ולגירוי של העצבים ושל כלי הדם באזור זה.

פציינטים עם כאבי ראש חזקים שעברו טיפול מספרים

אוריאל כאבי ראש

הפציינט סבל 4 שנים מכאבי ראש חזקים, שהורידו את האיכות החיים שלו.
אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים הכאבי ראש שלו חלפו.

ליונל-כאבי-ראש

פציינט שסבל מכאבי ראש מספר איך אוסטאופתיה עזרה לו…

יש פתרון לכאבי ראש חזקים ללא תרופות וללא זריקות!

כלי נגישות

חייגו כאן לשנן שר אוסטאופת
×