כאבי ראש ומיגרנה

אוסטאופתיה פותרת כאבי ראש חזקים ומיגרנה ללא תרופות

מיגרנה עם אאורה מתרחשת בדרך כלל בתוך שעה לפני כאב הראש מתחיל בדרך כלל נמשך פחות מ 60 דקות.

לפעמים מיגרנה עם אאורה מתרחשת עם מעט או ללא כאב ראש, במיוחד אצל אנשים בגיל 50 ומעלה. האוסטיאופתים מטפלים בַּגורם למגרנה עם טיפול ידני.

האוסטיאופתים מטפלים בַּגורם לכאבי הראש חזקים על ידי אבחון וטיפול במגבלה ובחוסר התנועה בצוואר. הם עושים זאת באמצעות בדיקה גופנית יסודית לצורך גיבוש אבחנה.

הטיפול האוסטאופתי בכאבי ראש

האוסטיאופת ישתמש במגוון של טכניקות ידניות עדינות (ללא שימוש בתרופות) כדי לשפר את יכולת התנועה של המפרקים (בעיקר בעמוד השדרה הצווארי). הטיפול מפחית את המתח השרירים בצוואר ומפחית את הגירוי העצבי.
האוסטיאופת מונע כאבי ראש עתידיים על ידי מתן המלצות ביחס ליציבה, לתרגילים ולמתיחוֹת. אוא גם ימליץ על שיפור סביבתו של החולה מבחינת הנדסת האנוש.

כאבי ראש חזקים הן בעיה רפואית שכיחה מאוד. כאבי ראש קשים יכולים להתיש את הסובל מהם ולהשפיע לרעה על אורח חייו. בגלל כאבי ראש חזקים, יש אנשים שאינם מסוגלים לתפקד בסביבתם היומיומית, ויש הנאלצים אפילו להחליף את מקום עבודתם.

ניתן לפתור כאבי ראש, ע”י טיפול אוסטאופתיה. מצב של סבל כתוצאה מכאבי ראש אינו נורמאלי ואין אנו צריכים “ללמוד לחיות עם זה”.

ולקיחת משככי כאבים למיניהם באופן קבוע אינה אלטרנטיבה מומלצת. לחלקם המרבי של האנשים הסובלים מכאבי ראש ישנו חוסר איזון או סובלקסציה בחוליות הצוואר. רובם של הסובלים מכאבי ראש יתלוננו גם על כאבים או נוקשות בצוואר.

האוסתטיאופתיה מציעה מרפא לכאבי ראש חזקים בדרך בלתי פולשנית, עדינה וללא שימוש בתרופות

הסוג השכיח ביותר של כאבי ראש חזקים: אוסטאופתיה משחררת כאבי ראש ללא תרופות חזקות. אלפי פציינטים קבלו מענה עם טיפול אוסטאופתי הוא כאב שמקורו במתח, ונובע מן הצוואר. כאבים מסוג זה נגרמים לא אחת כתוצאה מלחץ, מיציבה לקויה הוא מפגיעת “הצלפה”. שעות מרובות של ישיבה מול מחשב או של עמידה מאחורי דלפק עלולות לגרום לכאבי ראש חוזרים ונשנים.

האוסטיאופתים מיומנים להבחין בין כאבי ראש שמקורם בסיבות יומיומיות ובין כאבי ראש שמקורם בפתולוגיה קשה. האוסטאופת יבחן תחילה את תנוחת החולה בעת ישיבה ובעמידה, שכן יציבה לקויה יכולה להיות גורם לכאבי ראש.

כאב ראש “לוחץ” (tension headache) הינו כאב ראש השכיח אף יותר ממיגרנה. כאב ראש זה נגרם ככל הנראה ממתח בשרירי הקרקפת. הכאב הוא לרוב קבוע בעוצמתו, לא ממוקם, דו- צדדי, לרוב לוחץ, ואינו מלווה בהפרעות אחרות כמו: הקאות או הפרעות ראייה.

כאב זה מופיע בשתי צורות: ההתקפי והכרוני, כאשר בסוג הראשון הכאב נמשך מספר שעות עד ימים ובשני- הכאב קבוע ומתמשך באופן יומיומי. לעיתים כאב ראש מסוג זה מופיע גם אצל חולי עם מיגרנה ואז מדובר על כאב ראש מעורב. 

המנגנון של כאב ראש הנובעים ממתח

במקרים של כאבי ראש, נמצא לא אחת מתח שרירי מוגבר בבסיס הגולגולת, עם כאב מקומי המוקרן אל אזור המצח והעיניים. השרירים המכווצים ויכולת התנועה המוגבלת של המפרקים בחלק העליון של הצוואר (כתוצאה מיציבה לקויה, לחץ, פגיעה וכיו”ב) תורמים לצמצום יכולת התנועה ולגירוי של העצבים ושל כלי הדם באזור זה.

יש פתרון לכאבי ראש חזקים ללא תרופות וללא זריקות!

 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

פציינטים עם כאבי ראש חזקים שעברו טיפול מספרים

אוריאל כאבי ראש

הפציינט סבל 4 שנים מכאבי ראש חזקים, שהורידו את האיכות החיים שלו.
אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים הכאבי ראש שלו חלפו.

ליונל-כאבי-ראש

פציינט שסבל מכאבי ראש מספר איך אוסטאופתיה עזרה לו…

Call Now Buttonחייגו לשנן שר אוסטאופת