אוסטאופת תל אביב – במרכז רפואי ברמת אביב, תל אביב

מרפאת אוסטאופתיה במרכז רפואי בתל אביב

הקליניקה: אוסטאופתיה תל אביב, רמת אביב

המרפאה לאוסטאופתיה תל אביב נמצאת ברמת אביב צמוד לקניון רמת אביב במרכז רפואי שנקרא מרכז לביאות האישה. שנן מקבל גם גברים וגם נשים שם. יש גם גישה לנכים.מרפאה במרכז לבריאות האישה (לגברים נשים ותינוקות)

ברודצקי 43, כניסה ב’, קומה ג’, רמת אביב צמוד לקניון רמת אביב

אוסטאופת תל אביב

שנן שר אוסטאופת, הוא אחד מהאוסטאופתים הבכירים בתל אביב. יש לו יותר מ27 שנות נסיון בתחום האוסטאופתיה, והוא אחד מהיחידים עם תואר אקדמי באוסטאופתיה מלונדון, של 5,000 שעות לימוד.
שנן שר מטפל במבוגרים עם כאבי גב וכאבי צוואר ופריצת דיסק. יש לשנן שר הצלחה רבה בטיפולים אוסטאופתים לבעיות של העמוד השדרה. בהרבה מקרים הוא מנע את הצורך לניתוח.

אוסטאופתיה לתינוקות דורש נסיון והתמחות. לפני 24 שנים שנן עבד ב Osteopathic Center for Children מתחת להשגחת האוסטאופתים המומחים לתינוקות. מאז שהוא עלה ארצה ב1997 הוא טיפל באלפי תינוקות במרפאה לאוסטאופתיה בתל אביב. בעיות של לידות קשות שמשפיעות על המערכת העכול טורטיקוליס ובעיות הנקה ועוד.


הקליניקה ממוקם במרכז רפואי ברמת אביב (צמוד לקניון רמת אביב).

מטופלים של שנן שר אוסטאופת בכיר מספרים

אבי – בן 54, עשה 3 ניתוחים לפריצת דיסק

עבר שלושה ניתוחי גב לפריצת דיסק ושתי השתלות קיבועים בגב תחתון, שלא עזרו. הגיע למצב של ממש כיסא גלגלים שהרגליים לא יכלו ללכת. הוא פנה אלינו ואוסטאופתיה עזרה לו. היום משחק כדורסל וסקי מים ללא כאב.

דן – בן 38, פריצת דיסק בגב עם סיאטיקה

סבל מכאבי גב אקוטי, סיאטיקה (הקרנה לרגל) וגרירת רגל בעקבות פריצת דיסק בגב. הרופאים המליצו על ניתוח. תוך 4 טיפולים אוסטאופתים, הוא מרגיש שיפור משמעותי בכאב ותיפקוד.

אלי מזרחי – בן 72, בלט דיסק וסיאטיקה

אוסטאופתיה פתרה בעיות של בלט דיסק וניוון דיסק.

ליאור – בן 32, פריצת דיסק סיאטיקה

עשה צריבת דיסק שלא עזרה לו; מצא המענה באוסטאופתיה.

חיים בגיו – פריצת דיסק וסיאטיקה

חיים (ד”ר לביולוגיה) סובל מפריצת דיסק וסיאטיקה עם חולשה ברגל. תוך 3 טיפולים אוסטאופתים הוא מרגיש שינוי דרסטי בכאב ובתיפקוד של הגב.

נירה – פריצת דיסק

נירה סבלה מפריצת דיסק, עברה ניתוח. אחרי פרק זמן קצר הכאבים חזרו. היא החליטה לנסות טיפול אוסטאופתי. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתיים היא כבר לא מרגישה כאב וחזרה לתיפקוד מלא.

אביבה – בת 80, ספיינל סטנוזיס

סבלה מספיינל סטנוזיס (שינויים ארטרוטים בגב). רופאים המליצו על ניתוח. היא החליטה לעשות אוסטאופתיה. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים, הרגישה הרבה יותר טוב, ויכלה ללכת בלי כאב.

רוני – בן 49, כאבי ברכיים עם פגיעה למניסקוס ושינויים ארטרוטים מספר

Call Now Buttonחייגו לשנן שר אוסטאופת