אוסטאופת תל אביב – במרכז רפואי ברמת אביב, תל אביב

מרפאת אוסטאופתיה במרכז רפואי בתל אביב

הקליניקה: אוסטאופת תל אביב, רמת אביב

מומחה לאוסטאופתיה תל אביב: המרפאה לאוסטאופתיה תל אביב נמצאת ברמת אביב צמוד לקניון רמת אביב במרכז רפואי  שנקרא מרכז לביאות האישה. שנן מקבל גם גברים וגם נשים שם.  יש גם גישה לנכים.מרפאה במרכז לבריאות האישה (לגברים נשים ותינוקות)

ברודצקי 43, כניסה ב’, קומה ג’, רמת אביב צמוד לקניון רמת אביב

אוסטאופת תל אביב

שנן שר אוסטאופת, הוא אחד מהאוסטאופתים הבכירים בתל אביב. יש לו יותר מ30 שנות נסיון בתחום  האוסטאופתיה, והוא אחד מהיחידים עם תואר אקדמי באוסטאופתיה מלונדון, של 5,000 שעות לימוד.

שנן שר מטפל במבוגרים עם כאבי גב וכאבי צוואר ופריצת דיסק. יש לשנן שר הצלחה רבה בטיפולים אוסטאופתים לבעיות של העמוד השדרה. בהרבה מקרים הוא מנע את הצורך לניתוח.

אוסטאופתיה לתינוקות דורש נסיון והתמחות. לפני 30 שנים שנן עבד ב Osteopathic Center for Children  מתחת להשגחת האוסטאופתים המומחים לתינוקות. מאז שהוא עלה ארצה ב1997 הוא טיפל באלפי תינוקות במרפאה לאוסטאופתיה בתל אביב. בעיות של לידות קשות שמשפיעות על המערכת העכול טורטיקוליס ובעיות הנקה ועוד.

הקליניקה ממוקם במרכז רפואי ברמת אביב (צמוד לקניון רמת אביב).3

מטופלים של שנן שר אוסטאופת בכיר מספרים

אבי – בן 54, עשה 3 ניתוחים לפריצת דיסק

עבר שלושה ניתוחי גב לפריצת דיסק ושתי השתלות קיבועים בגב תחתון, שלא עזרו. הגיע למצב של ממש כיסא גלגלים שהרגליים לא יכלו ללכת. הוא פנה אלינו ואוסטאופתיה עזרה לו. היום משחק כדורסל וסקי מים ללא כאב.

דן – בן 38, פריצת דיסק בגב עם סיאטיקה

סבל מכאבי גב אקוטי, סיאטיקה (הקרנה לרגל) וגרירת רגל בעקבות פריצת דיסק בגב. הרופאים המליצו על ניתוח. תוך 4 טיפולים אוסטאופתים, הוא מרגיש שיפור משמעותי בכאב ותיפקוד.

אלי מזרחי – בן 72, בלט דיסק וסיאטיקה

אוסטאופתיה פתרה בעיות של בלט דיסק וניוון דיסק.

ליאור – בן 32, פריצת דיסק סיאטיקה

עשה צריבת דיסק שלא עזרה לו; מצא המענה באוסטאופתיה.

חיים בגיו – פריצת דיסק וסיאטיקה

חיים (ד”ר לביולוגיה) סובל מפריצת דיסק וסיאטיקה עם חולשה ברגל. תוך 3 טיפולים אוסטאופתים הוא מרגיש שינוי דרסטי בכאב ובתיפקוד של הגב.

נירה – פריצת דיסק

נירה סבלה מפריצת דיסק, עברה ניתוח. אחרי פרק זמן קצר הכאבים חזרו. היא החליטה לנסות טיפול אוסטאופתי. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתיים היא כבר לא מרגישה כאב וחזרה לתיפקוד מלא.

אביבה – בת 80, ספיינל סטנוזיס

סבלה מספיינל סטנוזיס (שינויים ארטרוטים בגב). רופאים המליצו על ניתוח. היא החליטה לעשות אוסטאופתיה. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים, הרגישה הרבה יותר טוב, ויכלה ללכת בלי כאב.

רוני – בן 49, כאבי ברכיים עם פגיעה למניסקוס ושינויים ארטרוטים מספר

שנן שר הוא אוסטאופת מנוסה ומוערכת בירושלים ובתל אביב, ישראל. עם עשרות שנות ניסיון בטיפול במבוגרים ותינוקות, הוא הפך לאחד מאנשי המקצוע האמינים ביותר בתחום הבריאות באזור.

שנן שר קיבל את הכשרתו הראשונית לאוסטאופתיה באנגליה, שם סיים את לימודיו בקולג’ הבריטי לאוסטאופתיה. לאחר מכן המשיך והשלים הלימודים באוסטאופתיה תינוקות במרכז האוסטאופתי לתינוקת בלונדון, שם רכש מומחיות מיוחדת בטיפול בתינוקות וילדים.

עבודתו הענפה של שר לאחר התואר אפשרה לו לפתח גישה ייחודית לטיפול אוסטאופתי, כזו המדגישה את חשיבות הטיפול באדם השלם ולא רק בסימפטומים או במצבים הספציפיים. הוא מאמין שגישה הכוללנית לבריאות חיונית להשגת בריאות ורווחה מיטביים, והוא עובד בצמוד למטופליו כדי לעזור להם להשיג את מטרותיהם הבריאותיות.

המרפאה של שנן שר בתל אביב הפכה למוניטין באווירה החמה והמסבירת פנים, כמו גם במחויבותה לטיפול ממוקד מטופל.

שנן לוקח את הזמן להכיר כל אחד מהמטופלים שלו באופן אישי, מקשיב היטב לדאגותיו ומפתח תוכניות טיפול מותאמות אישית המתחשבות בצרכיו ובנסיבותיו האישיות.

המומחיות של שנן בטיפול אוסטאופתיה תינוקות ומבוגרים הפכה אותו גם לאיש מקצוע מבוקש בתחום הבריאות להורים באזור.

הוא עזר לתינוקות להתגבר על מגוון אתגרים בריאותיים, החל טורטיקוליס ועד לבעיות בהנקה ובעיות שינה. הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם ההורים כדי לספק להם את הכלים והתמיכה שהם צריכים כדי לטפל בתינוקות שלהם, ולעזור להבטיח שהתינוק וגם ההורים ישגשגו.

בנוסף לעבודתו כאוסטאופת, שר מחויב גם ללמד אחרים לגבי היתרונות של טיפול אוסטאופתי. הוא העביר הרצאות וסדנאות רבות בנושא אוסטאופתיה, הן בארץ והן בחו”ל, והוא נלהב לחלוק את הידע והמומחיות שלו עם אחרים.

בסך הכל, שנן שר היא איש מקצוע מיומן ורחום בתחום הבריאות אשר השפיע משמעותית על בריאותם ורווחתם של אינספור אנשים בירושלים ותל אביב ומחוצה להן. המחויבות שלו לטיפול ממוקד מטופל ולריפוי הכוללני הפכה אותו לחבר מהימן ומוערך בקהילת שירותי הבריאות, והוא ממשיך לעורר השראה באחרים במסירותו לעזור לאחרים להשיג בריאות ורווחה מיטביים.

אוסטאופט תל אביב

הורים של תינוקות שקיבלו טיפול משנן שר מספרים...

התינוקת כל הזמן בוכה, לא ישנה טוב

התינוקת הייתה עצבנית ובוכה וסבלה מכאבי בטן. אוסטאופתיה לתינוקות פתרה את הבעיות.

אלה – טורטיקוליס, קוליק היפרטונוס

בת 7 שבועות סבלה מהיפרטונוס, בעיות שינה, אי יכולת להרדים את עצמה, טורטיקוליס, קוליק ובעיות במערכת העיכול. היא הייתה עצבנית מאוד.

.

בת חודשיים – רפלוקס ועצבנית מלידה

יעלה סבלה מרפלוקס, וזה גרם לה לא לישון ולהיות עצבנית.
אוסטאופתיה פתרה את הבעיות.

איך לפתור בעיות שינה אצל תינוק באמצעות אוסטאופתיה לתינוקות.

אושר – בן חודשיים וחצי, נולד עם טורטיקוליס

אוסטאופתיה פתרה הבעיה תוך 4 טיפולים.

משה – תינוק עם טורטיקוליס וגוש בשרירי הצוואר

הוא עשה פיזיותרפיה במשך כמה חודשים, שלא עזרה. אחרי 4 טיפולי אוסטאופתיה יש שיפור של 90%.

תינוקת עם בעיות במערכת העיכול

בת 4 חודשים סבלה מגזים. שיפור משמעותי אחרי 7 טיפולים.

נדב – ילד עם דלקות אוזניים חוזרות

הוא כמעט עשה ניתוח כפתורים, עד שהוא הגיע לטיפול אוסטאופתי שפתר את הבעיה.

כלי נגישות

חייגו כאן לשנן שר אוסטאופת
×