מהי אוסטאופתיה ? איך אוסטאופתיה פותרת בעיות של השלד בשורש?

אוסטאופתיה היא שיטת טיפול שמטרתה פתרון בכאבים של בעיות דיסקים שרירים ומפרקים

foraminals

מהי אוסטיאופתיה?

רפואה אוסטאופתית הנה רפואה משולבת, מוכרת ונפוצה במערב אירופה ובארה”ב והיא הוכיחה את יעילותה בטיפול בבעיות כמו: פריצת דיסק, כאבי גב, צוואר ושאר המפרקים. במרכז הישראלי לאוסטיאופתיה, תקבלו טיפול אוסטאופתי מקצועי, יעיל, ועדין ופתרון לכאב גב ופריצת דיסק, כאבי צוואר, שרירים, פרקים, וגידים.

אוסטאופתיה כאבי גבמטרת הטיפול האוסטאופתי היא סילוק כאבים עכשוויים, מניעת התקפי כאב עתידיים, ובנוסף מניעת הישנות הכאב. סדרת טיפולים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה, מחזיר אתך ,המטופל, לתפקוד היומיומי ולמעגל העבודה ולכן, לאיכות החיים שאליה אתה רגיל.

פציינטים מהמרכז הישראלי לאוסטאופתיה שעברו טיפול מספרים…

חיים בגיו – פריצת דיסק
חיים (ד"ר לביולוגיה) פריצת דיסק עם חולשה ברגל. תוך 3 טיפולים אוסטאופתים הוא מרגיש שנוי דרסטי בכאב ותיפקוד של הגב.

ליאור-פריצת-דיסק-סיאטיקה
ליאור בן 32: פריצת דיסק עם סיאטיקה , עשה צריבת דיסק שלא עזרה לו; מצא המענה באוסטאופתיה.

נירה-פריצת-דיסק
נירה סבלה מפריצת דיסק: עברה ניתוח. אחרי פרק זמן קצר הכאבים חוזרו. היא החליטה לנסות טיפול האוסטאופתי. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתיים היא כבר לא מרגישה כאב וחזרה לתיפקוד מלא.

אביבה בת 80 – ספיינל סטנוזיס
פציינטית בת 80 שסבלה מספיינל סטנוזיס (שינויים ארטרוטים בגב). רופאים המליצו על ניתוח. היא החליטה לעשות אוסטאופתיה. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים, הרגישה הרבה יותר טוב, ויוכלה ללכת בלי כאב.

עוד פציינטים מהמרכז לאוסטאופתיה מספרים…

תקראו על הסיפורים של ג’ואן ושל אברהם. פטיינטים של המרכז הישראלי לאוסטאופתיה.

סיפורה של ג’ואן בטיפול האוסטאופתי

ג’ואן היא סטודנטית ספורטיבית בת 22 שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קשה. שישה חודשים לאחר התאונה היא עדיין הלכה בעזרת קביים. ג’ואן סבלה מכאבי גב קשים במשך כל היום, ונאלצה לעזוב את האוניברסיטה, שכן התקשה לא רק לשבת זמן ממושך אלא אף להתרכז בהרצאות.

ראיון ברדיו קול ישראל מה זה אוסטאופתיה ?

שנן שר אוסטאופט מוסמך מסביר ברדיו קול ישראל “מהי אוסטאופתיה, ואיך אוסטאופתיה מטפלת בבעיות של הפרקים?

ג’ואן הייתה בטוחה שיהיה עליה לחיות עם הכאב כל חייה. רופא המשפחה נתן לה כדורים לשיכוך כאבים, אך אלו לא השפיעו על הכאב. לאחר שלושה חודשים של סבל ג’ואן החלה בטיפול אוסטיאופתי. הטיפולים היו ממוקדים בבעיה והלכו ונעשו אינטנסיביים. למן הטיפול הראשון ג’ואן זיהתה שיפור בסימפטומים. לאחר 7 טיפולים היא לא נזקקה עוד לתמיכת הקביים כדי ללכת, וחשה שתפקודי היומיום שלה חוזרים לרמתם הנורמלית.

שלושה חודשים מאוחר יותר ג’ואן יצאה לטיול תרמילים ברחבי אמריקה, והיא מתינה לסמסטר הבא כדי לשוב ללימודיה האקדמיים.

סיפורו של אברהם בטיפול האוסטאופתי

sheera desk1 אברהם, בן 67, סבל מכאב גב תחתון והיה לו קשה לעמוד זקוף. אובחן אצלו פריצת דיסק בL4-5 וספיינל סטנוזיס. הוא ניסה פיזיותרפיה וגם כירופרקטיקה. טיפולים אלה לא עזרו. שני רופאים מומחים המליצו על ניתוח. אברהם החליט לנסות טיפול אוסטאופתי, והיום הוא שמח, עומד זקוף, ולא סובל מכאבים כלל.

אוסטאופתיה, רמת ההשכלה

האם ידעתם שאין לימודי תואר באוסטאופתיה בארץ? לכן, המטפלים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה הם שניים מתוך 20 אוסטאופתים בעלי תואר, מחו”ל. לכן, אולי לא שמעתם על המקצוע ועל הטיפול היעיל, המקצועי, והעדין שמקבלים אצל אוסטאופתים בעלי תואר ובעלי ניסיון רב. כתוצאה מכמות קטנה ולא מספקת של אוסטאופתים בארץ (כי אין למצוא לימודים אקדמיים אלו בארץ), הרבה אנשים מסתובבים בין רופאים, לא מוצאים מענה לכאבים שלהם, סובלים יותר ולפעמים נכנסים למעגל של כאב כרוני. בסוף מגיעים אלינו ושואלים,”למה אף אחד לא סיפר לי עליכם?”

שנן שר ברדיו קול ישראל: איך אוסטאופתיה מונעת ניתוח לפריצת דיסק

פריצת דיסק: שנן שר אוסטאופט מוסמך מסביר ברדיו קול ישראל, איך אוסטאופתיה בלי שום פעולה חודרנית פותרת את בעיית פריצת דיסק בשורש.המטפלים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה בעלי תואר במדעי האוסטאופתיה (מלונדון)
, אותו קיבלו לאחר 4 שנות לימוד מלאות. יש לאוסטאופתים אצלנו ניסיון רב ומומחיות המאפשרת להם לבנות עבור כל מטופל את תכנית הטיפול המתאימה לו, ומאפשרת להם לטפל בהצלחה רבה בבעיות אורטופדיות הקשורות למבנה הגוף והיציבה (מערכת השרירים והעצמות והשלד). הטיפול האוסטאופתי, המקצועי, והמסור שתקבלו במרפאתנו, מחזיר אותך, המטופל, לאיכות החיים הטובה שאליה אתה רגיל ועוזר לך במניעת חזרת הכאב. האוסטאופתים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה קיבלו התואר מה British School of Osteopathy.

האם ידעתם שכל ספורטאי צמרת ברחבי העולם כיום אינו מתחיל תחרות בלי טיפול מהאוסטאופת שלו

שחקני הכדורגל של מנצ’סטר יונייטד וארסנל לא מתקרבים לכדור מבלי שהאוסטאופת בקרבת מקום. רוג’ר פדרר אינו משחק טניס מבלי שהאוסטאופת שלו צמוד אליו, ולאנס ארמסטרונג אינו זז בלי אוסטאופת. לא מדובר במאמן צמוד אלא באוסטאופת צמוד. כל ספורטאי צמרת ברחבי העולם כיום אינו מתחיל תחרות בלי שהאוסטאופת יהיה קרוב אליו. האוסטאופת הוא המטפל הנותן מענה מיידי לכל כאב, מתיחה, כיווץ שרירים ופציעת ספורט.

קרא מחקר רפואי

 

מה מיוחד ברפואה אוסטאופתית?

הטיפול האוסטאופתי, כולל בעיקר שימוש בטכניקות ידניות עדינות, והוא משתמש בשיטת אבחון הדומה לבדיקה רפואית קונבנציונאלית. אלא שבשונה מן הבדיקה הקונבנציונאלית, הדיאגנוזה האוסטאופתית מקדישה תשומת לב ממוקדת, להערכת היציבה, והמערכת השרירים והעצמות של המטופל. בשעת הבדיקה בוחן האוסטאופת את מכלול היחסים הדינאמיים בין חלקיה השונים של מערכת השרירים והעצמות, ולא רק את המפרקים לבדם. האוסטאופת מטפל הן בכאב והן באזורים הקשורים אליו. בדרך זו ניתן להגיע לשורש הבעיה המכאנית ולמנוע את הישנות הכאב.

צור קשר

לקביעת תור עכשיו

תל אביב: מרפאה במרכז לבריאות האישה -מטפלים בגברים ונשים
03-641-0110
ירושלים: מרכז רפואי ירושלים
02-566-9173

צור קשר