מהי אוסטאופתיה ? איך אוסטאופתיה פותרת בעיות של השלד בשורש?

אוסטאופתיה היא שיטת טיפול שמטרתה פתרון בכאבים של בעיות דיסקים שרירים ומפרקים

שחקני הכדורגל של מנצ’סטר יונייטד וארסנל לא מתקרבים לכדור מבלי שהאוסטאופת בקרבת מקום. רוג’ר פדרר אינו זז בלי אוסטאופת. האוסטאופת הוא המטפל הנותן מענה מיידי לכל כאב, מתיחה, כיווץ שרירים ופציעת ספורט.

פציינטים מהמרכז הישראלי לאוסטאופתיה שעברו טיפול מספרים…

דן -בן 38 פריצת דיסק בגב עם סיאטיקה

דן סבל מכאבי גב אקוטי, סיאטיקה (הקרנה לרגל) וגרירת רגל בעקבות פריצת דיסק בגב. הרופאים המליצו על ניתוח. תוך 4 טיפולים אוסטאופתים, הוא מרגיש שיפור משמעותי בכאב ותיפקוד.

ליאור פריצת דיסק סיאטיקה

ליאור בן 32: פריצת דיסק עם סיאטיקה , עשה צריבת דיסק שלא עזרה לו; מצא המענה באוסטאופתיה.

שמעון – בלט דיסק בגב וסיאטיקה

שמעון סבל מבלטי דיסק בגב התחתון וסיאטיקה. הוא סבל 4 שנים מכאבי גב. אוסטאופתיה פתרה לו את הבעיה תוך מספר קטן של מפגשים.

אלי מזרחי – בן 72 – בלט דיסק וסיאטיקה

אלי מזרחי מספר: אוסטאופתיה פתרה בעיתו של בלט דיסק וניוון דיסק.

חיים בגיו – פריצת דיסק וסיאטיקה

חיים (ד"ר לביולוגיה) סובל מפריצת דיסק וסיאטיקה עם חולשה ברגל. תוך 3 טיפולים אוסטאופתים הוא מרגיש שנוי דרסטי בכאב ותיפקוד של הגב.

נירה-פריצת-דיסק

נירה סבלה מפריצת דיסק: עברה ניתוח. אחרי פרק זמן קצר הכאבים חוזרו. היא החליטה לנסות טיפול האוסטאופתי. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתיים היא כבר לא מרגישה כאב וחזרה לתיפקוד מלא.

אביבה בת 80 – ספיינל סטנוזיס

פציינטית בת 80 שסבלה מספיינל סטנוזיס (שינויים ארטרוטים בגב). רופאים המליצו על ניתוח. היא החליטה לעשות אוסטאופתיה. אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים, הרגישה הרבה יותר טוב, ויוכלה ללכת בלי כאב.

רוני-כאבי-ברכיים

רוני בן 49 עם פגיעה למניסקוס ושינויים ארטרוטים מספר

עוד פציינטים מהמרכז לאוסטאופתיה מספרים…

מהי אוסטיאופתיה?

ראיון ברדיו קול ישראל מה זה אוסטאופתיה ?

רפואה אוסטאופתית הנה רפואה משולבת, מוכרת ונפוצה במערב אירופה ובארה”ב והיא הוכיחה את יעילותה בטיפול בבעיות כמו: פריצת דיסק, כאבי גב, צוואר ושאר המפרקים. מטרת הטיפול האוסטאופתי היא סילוק כאבים עכשוויים, מניעת התקפי כאב עתידיים, ובנוסף מניעת הישנות הכאב. סדרת טיפולים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה, מחזיר אתך ,המטופל, לתפקוד היומיומי ולמעגל העבודה ולכן, לאיכות החיים שאליה אתה רגיל.

אוסטאופתיה, רמת ההשכלה

האם ידעתם שאין לימודי תואר באוסטאופתיה בארץ? לכן, המטפלים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה הם שניים מתוך 20 אוסטאופתים בעלי תואר, מחו”ל. לכן, אולי לא שמעתם על המקצוע ועל הטיפול היעיל, המקצועי, והעדין שמקבלים אצל אוסטאופתים בעלי תואר ובעלי ניסיון רב. כתוצאה מכמות קטנה ולא מספקת של אוסטאופתים בארץ (כי אין למצוא לימודים אקדמיים אלו בארץ), הרבה אנשים מסתובבים בין רופאים, לא מוצאים מענה לכאבים שלהם, סובלים יותר ולפעמים נכנסים למעגל של כאב כרוני. בסוף מגיעים אלינו ושואלים,”למה אף אחד לא סיפר לי עליכם?”

המטפלים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה בעלי תואר במדעי האוסטאופתיה (מלונדון)
, אותו קיבלו לאחר 4 שנות לימוד מלאות. יש לאוסטאופתים אצלנו ניסיון רב ומומחיות המאפשרת להם לבנות עבור כל מטופל את תכנית הטיפול המתאימה לו, ומאפשרת להם לטפל בהצלחה רבה בבעיות אורטופדיות הקשורות למבנה הגוף והיציבה (מערכת השרירים והעצמות והשלד). הטיפול האוסטאופתי, המקצועי, והמסור שתקבלו במרפאתנו, מחזיר אותך, המטופל, לאיכות החיים הטובה שאליה אתה רגיל ועוזר לך במניעת חזרת הכאב. האוסטאופתים במרכז הישראלי לאוסטאופתיה קיבלו התואר מה British School of Osteopathy.

קרא מחקר רפואי

 

מה מיוחד ברפואה אוסטאופתית?

אוסטאופתיה - טיפול

טיפול אוסטאופתיה

הטיפול האוסטאופתי, כולל בעיקר שימוש בטכניקות ידניות עדינות, והוא משתמש בשיטת אבחון הדומה לבדיקה רפואית קונבנציונאלית. אלא שבשונה מן הבדיקה הקונבנציונאלית, הדיאגנוזה האוסטאופתית מקדישה תשומת לב ממוקדת, להערכת היציבה, והמערכת השרירים והעצמות של המטופל. בשעת הבדיקה בוחן האוסטאופת את מכלול היחסים הדינאמיים בין חלקיה השונים של מערכת השרירים והעצמות, ולא רק את המפרקים לבדם. האוסטאופת מטפל הן בכאב והן באזורים הקשורים אליו. בדרך זו ניתן להגיע לשורש הבעיה המכאנית ולמנוע את הישנות הכאב.

צור קשר

לקביעת תור עכשיו

תל אביב: מרפאה במרכז לבריאות האישה -מטפלים בגברים ונשים
03-641-0110
ירושלים: מרכז רפואי ירושלים
02-566-9173

צור קשר